Serkan DURAN IT Blog

Teams with its Digital Assistant

19.09.2019
1.086
Teams with its Digital Assistant

 

Bu hafta, Oracle, San Francisco’da Oracle World’e ev sahipliği yapıyor ve etkinlikte, dijital asistan da dahil olmak üzere bir çok ürünlerinde çeşitli güncellemeler yayınlıyor . Oracle ekosistemine yoğun yatırım yapan şirketler için   önemli bir hafta olacak gibi görünüyor.

Microsoft 365 ile bütünleşmek üzere tasarlanan Oracle Digital Assistant artık sesli komutları destekliyor,

Teams, Microsoftun iletişim uygulamalarından biridir.Oracle, teams platformuna  olan desteğini göstererek, uygulamanın  gelişiminde katkı sağlayan teknoloji şirketler arasında yerini aldı.

Oracle Digital Assistant bugün mevcut olmasına rağmen, aracı çok daha kullanışlı hale getirecek olan ‘coming soon’ özellikleri. Oracle, “gelecekte, Oracle ERP Cloud, Oracle HCM Cloud ve Oracle CX Cloud için kullanıma hazır becerilerin veya sohbetlerin, Oracle Digital Assistant aracılığıyla teams’de mevcut olması planlanmaktadır. Çalışanların satışlarını, proje yönetimini, giderleri, üretkenliği, zaman ve devamsızlık yönetimini, ücret ve faydaları ve işe alımları kapsayan senaryolar  sağlayabilir. ”

Oracle’ın şu anda teams desteğini ve digital assistant yeni ses komutlarıyla rolünü ve yakın gelecekte ortak görevler için BT desteğine olan bağımlılığı azaltması gereken self-servis seçeneklerini genişleteceğini anlayabiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Serkan DURAN