Serkan DURAN IT Blog

Office 365 Hakkında Özet Bilgi

19.11.2019
1.485
Office 365 Hakkında Özet Bilgi

 

 

Office 365, Windows 10 ve Enterprise Mobility + Security ürünleri sayesinde, Çalışanları ihtiyaç duydukları kişilere, bilgilere ve içeriklere bağlayarak tüm cihazlardan en iyi şekilde çalışmalarını sağlayan, Mevcut süreçlerinizi ve iş akışlarınızı dönüştürmek için uygulamaları özelleştirilebilirsiniz. Otomasyon araçlarını bütünleştirmenizi ve akıllı güvenlik olanaklarıyla şirket varlıklarınızı koruma yöntemlerinizi üst seviyelere çıkartacaktır.

Office365 ‘in Business, E3 ve E5 isminde 3 farklı version vardır, aralarındaki farkı buradan inceleyebilirsiniz. Şirket içi verilerini, depolama ve güvenliği artık çok daha önemli ve M365 size bu konuda yardımcı olacaktır.

 

Exchange Online,E-postalarınızı kolay ve hızlı bir şekilde Exchange Online’a yaşıyarak, tüm cihazlarınızda en üst güvenlik seviyesinde aynı deneyimi yaşayabilirsiniz.Yüksek seviyedeki Spam filtresi sayesinde istemediğiniz e-postalardan kolayca kurtulabilirsiniz. Üstelik kişiye özel business pakette 50GB, diğer paketlerde 100GB eposta alanına sahip olursunuz.Bunlara ek olarak min. 50GB (E3 ve E5’te sınırsız) arşiv e-postaları sayesinde maillerinizi arşivleyebilir ve kolayca erişebilirsiniz.

 

SharePoint,Dosya arşivleme portalleri, basit izin takip ve satın alma portallerine kadar ihtiyacınız olan tüm doküman takip/arşiv süreçlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.ISO çalışmaları için hazırlık aşamasında size yardımcı olacaktır.

 

OneDrive ,Kullanıcı başına 1TB bulutta depolama alanı içerir.Tüm cihazlardan dosyalarınıza erişebilir,değişiklik yapabilirsiniz.

 

Office,M365 paketinin içinde Office ürünleri de yer almaktadır.Word,Excel,Powerpoint,Outlook gibi uygulamalarınızı kişiye ait 5 cihaza kadar kurabilir, telefon, tablet ve bilgisayarınızda aynı deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Microsoft Teams,Şirket içi anlık iletişim,çevrimiçi toplantılarınızı Microsoft Teams ile güvenle yapabilirsiniz.Notlar ve diğer eklentileri bir araya getiren bir platformdur.Ayrıca Üst paketlerinde santral Entegrasyonu sağlayarak donanım maliyetlerinizden kurtulabilirsiniz.

 

Azure Information Protection, şirketinizde ki belgelerinizi ve e-postalarınızı sınıflandırır, etkiketler ve korumaya yardımcı olur.

 

Windows 10 Enterprise, M365 paketleri içerisinde Windows’un en güncel sürümü de yer almaktadır. Mevcut işletim sistemlerinizi Upgrade edebilirsiniz.

 

Microsoft İntune, mobil cihaz ve işletim sistemi yönetimini yapabileceğiniz cloud tabanlı bir yönetim çözümüdür.

 

Azure Information Protection, şirketinizde ki belgelerinizi ve e-postalarınızı sınıflandırır, etkiketler ve korumaya yardımcı olur.

 

Microsoft Defenter ATP, Microsoft tarafından geliştirilen en güncel antivirüs sistemidir.Windows istemcileriyle tümleşik çalışmaktadır. Gartner 2019 anketine göre en iyi antivürüs yazılımı olarak belirlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Serkan DURAN