Serkan DURAN IT Blog

NAKIVO Backup & Replication v9.3 Yayınlandı

09.04.2020
1.130
NAKIVO Backup & Replication v9.3 Yayınlandı

 

Nakivo Backup & Replication 8 Nisana itibariyle 9.3 yeni sürümünü yayınladı.Bu yeni üründe en dikkat çekici özellik Oracle RMAN desteği sunması, Nakivo emin adımlarla ve hızla ilerleyerek vazgeçilmez backup yazılımları arasında fark yaratıyor .

 

 

 

Nakivo Backup & Replication 9.3 Yenilikleri:

Oracle veritabanlarının korunması Nakivo Backup & Replication ile optimize edilmiştir. Artık, Nakivo yönetim panelinden Oracle RMAN ile daha kolay ve daha hızlı bir şekilde backup ve recovery yapmak mümkün hale getirildi. Nakivo Backup & Replication  ile, herhangi bir Oracle veritabanı yedeklemesini RMAN ile kolayca yapılandırabilir ve gerektiğinde geri dönebilirsiniz. Bu sayede , Oracle RMAN yönetiminin karmaşıklığını ortadan kaldırır ve Oracle veritabanlarınızın korumasını kontrol etmenizi sağlar.

 

 

NAKIVO Backup & Replication , kritik verilerinizin ve uygulamalarınızın güvenli olmasını sağlamak için verilerinizin korumasına entegre bir yaklaşım sunar.

 

 

Nakivo Backup & Replication v9.3’ü web sitesine erişerek daha fazla bilgi alabilirsiniz NAKIVO Backup & Replication 9.3 ücretsiz olarak deneyebileceğinizi unutmayın. İsterseniz bir demo talep edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Serkan DURAN