Serkan DURAN IT Blog

NAKIVO Backup & Replication v9.3 Beta Yayınlandı

25.03.2020
1.383
NAKIVO Backup & Replication v9.3 Beta Yayınlandı

NAKIVO Backup & Replication, Sanal, Fiziksel ve Bulut ortamlarında verilerinizin korunması için hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli bir yedekeleme çözümüdür.Yedekleme performansını artırmak, güvenilirliği artırmak ve kurtarma işlemlerini otomatikleştirmek için size zaman ve para tasarrufu sağlayan birçok  gelişmiş özellikler sunmaktadır.

 

 

Nakivo yedekleme hizmeti neden almalıyım?

 

Bu sorunun cevabına birlikte bakalım kritik uygulamaları  güvenli ve sorunsuz kullanmanın anahtarı bulutta veya nerede olursa olsun verilerinizi koruyabilmektir.

NAKIVO Backup & Replication Neler sunuyor?

Fast Deployment

Windows veya Linux’a yükleyin; önceden yapılandırılmış bir sanal cihaz veya AWS AMI olarak 1 dakikadan kısa sürede dağıtın; NAS’a cihazınıza yükleyin.

Higher Backup Speed

CBT / RCT / CRT ile artımlı yedekleme;LAN’sız veri aktarımı ve ağ hızlandırma;NAS’a yüklendiğinde 2 kata kadar gelişmiş performans.

Smaller Backup Size

Exclusion of swap data; global backup tekilleştirme; değişken yedekleme sıkıştırma.

Site Recovery

Tek tıklamayla düzenlenmiş yük devretme, geri dönme ve veri merkezi geçişi;kesintisiz felaket kurtarma testi.

Guaranteed Recoverability

Test kurtarılmış sanal makinelerin ekran görüntüleri ile anında yedekleme doğrulaması;yedeklemeleri site dışında ve AWS / Azure bulutlarına taşıma imkanı sağlar.

Versatile Recovery

Tüm platformlar dahil olmak üzere VM’lerin, dosyaların ve uygulama nesnelerinin kaynağa anında kurtarılması; sanal ortamlarda fiziksel yedeklerin kurtarılması.

Yenilikler:

Oracle RMAN için Yedekleme

Oracle veritabanlarınızı artık NAKIVO Backup & Replication ile güvenli bir şekilde yedekleyebiliriz.Basit ve daha hızlı bir Oracle RMAN Backup & Replication işlemi gerçekleştirebilirsiniz.NAKIVO Backup & Replication sezgisel arayüzünü kullanarak Oracle RMAN veritabanı yedeklemesini kolayca kurabilir ve felaket durumunda  veritabanlarınızı kurtarabilirsiniz.Ayrıca Oracle RMAN yönetiminin karmaşıklığını ortadan kaldırabilir ve Oracle veritabanlarınızın korumasını rahalıkla kontrol edebilirsiniz.

NAKIVO Backup & Replication v9.3 Beta’yı deneyin ve 20$ Amazon eGift Kartı edinerek aşağıdaki seçeneklerden birine sahip olabilirsiniz:

Seçenek1

  •  Oracle veritabanı ekleyin.
  • Arşivlenmiş yineleme günlükleri dahil veritabanını yedekleme.
  • Veritabanını arşivlenmiş yineleme günlükleri olmadan yedekleme.
  • Arşivlenmiş yineleme günlüklerinin yedeklemeye dahil edilip edilmediğini doğrulamak için RMAN’ın yedekleme komutunu kullanma.
  • Yedeklenen veritabanı için bir kurtarma işi oluşturun ve çalıştırın.

Seçenek2

  • Oracle veritabanı ekleyin.
  • Yedekleme tamamlandıktan sonra günlüklerin – ARCHIVELOG dizininden kaldırıldığı kontrolu sağlama.
  • Yedeklenen veritabanı için bir kurtarma işi oluşturun ve çalıştırın.

Lisanslama:

NAKIVO Backup & Replication’a geçmek çok daha kolay! VM yedekleme ürünü için lisansınız varsa, soket başına 149 $ ‘dan başlayan özel bir indirimli fiyata NAKIVO Backup & Replication alabilirsiniz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Serkan DURAN