Serkan DURAN IT Blog

Backup Bible Complete Edition Güncellenmiş Sürümü Yayınlandı

14.01.2021
1.115
Backup Bible Complete Edition Güncellenmiş Sürümü Yayınlandı

BT yöneticilerinin en kritik işlerinden biride, güvenilir ve güvenli bir yedekleme ve felaket kurtarma stratejisine sahip olmaktır.Milyonlarca olmasa da binlerce dolara mal olan kuruluşları yarı yolda bırakan birçok veri kaybı korku hikayesi duyduğunuza eminim.
Altaro’dan bu ücretsiz e-Kitap sayesinde, ortamlarınızda korku hikayesinin kurbanı olmamanızı sağlayacaktır.Yedekleme uzmanı ve Microsoft MVP Eric Siron tarafından yazılan Backup Bible Complete Edition, kendi kişiselleştirilmiş yedekleme stratejinizi oluşturmanızı sağlayan 11 özelleştirilebilir şablon dahil olmak üzere 3 ana parçaya bölünmüş 200’den fazla sayfalık işlem yapılabilir içerikten oluşur.

Bölüm 1 ve 2, daha önce yayımlanan e-Kitapların güncellenmiş sürümleridir (Bir Yedekleme ve Olağanüstü Durum Kurtarma Stratejisi Oluşturma ve En İyi Yedekleme Uygulamaları), ancak Bölüm 3, felaket kurtarma (Olağanüstü Durum Kurtarma ve İş Sürekliliği Planı) hakkında tonlarca içeren yepyeni bir bölümdür. Bir DR planı oluşturmak için gereken organizasyonel bilgileri toplama sürecine ve bunun pratik anlamda nasıl gerçekleştirileceğine ilişkin değerli bilgiler.

The Backup Bible’ın en kullanışlı özelliklerinden biri, okuyucunun teoriyi pratiğe geçirmesini sağlayan özelleştirilebilir şablonlar ve listelerdir. Bunlar ekte bulunur, ancak ilgili her bölümün sonundaki metinde bağlantılıdır. Bu kitabın kapağını okuyacaksanız, şablonları ve listeleri ilerledikçe doldurmanız iyi bir fikir olacaktır, bu nedenle okumayı bitirdiğinizde tamamen kişiselleştirilmiş bir yedekleme eylem planınız olacaktır. gerçekleştirmeniz için!

Backup Bible Complete Edition ayrıca tüm BT yöneticileri ve kurumsal verileri korumakla ilgilenen herkes için harika bir başvuru kılavuzu olarak çalışır. Ve en iyisi: ücretsiz!

Şimdi E-Book kopyanızı indirin!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Serkan DURAN