Serkan DURAN IT Blog

Altaro Office 365 Backup Yeni Eklenen Özellikler

14.11.2019
1.229
Altaro Office 365 Backup Yeni Eklenen Özellikler

Altaro Office 365 Backup, Office 365 Posta Kutularını ve öğelerini yedeklemenizi sağlayan çözümüdür.Microsoft beklenmedik veri kaybına veya hasarına yardımcı veya buna garanti veremez posta kutusu öğeleri silinir, hasar görür veya imha edilirse, yedeklenmiş bir kopyaya erişiminiz olmasını sağlayarak, güçlü bir yedekleme çözümü sizi kurtaracaktır. Microsoft Azure Altyapısında barındırılan Altaro’nun secure cloud yedekleme konumuna otomatik olarak kaydedilir. Yedekleme görevi günde birkaç kez çalışma özelliği bulunuyor (Günde en fazla 4 kez). Yedekleme depolama maliyeti teklife dahil olduğundan, Microsoft, Google veya Amazon’da bir depolama hesabınız varsa, kendi depolama alanınızı kullanamazsınız.

Altaro’nun çözümü Office 365 verilerinizi (Outlook, SharePoint Online ve OneDrive İş’inizdeki dosyalar) Altaro tarafından sağlanan Azure altyapısına yedekleyecektir. Yani bunun için ayrı bir Azure hesabınız olmasına gerek yoktur.Verileirnizi istediğiniz herhangi bir tarihten kolayca geri yükleme olanağınızla SharePoint Online ve One Drive for Business için uzun süreli yedekleme yapabilirsiniz.

Altaro Office 365 Yedekleme Özellikleri:

  • Posta kutusu– posta kutusunun tamamı restore -Aynı konuma geri yükleyebilir veya PST olarak dışa aktarabilir ve yalnızca istediğiniz öğeyi çıkarmak için yerel olarak açabilirsiniz.
  • Granular E-mail restores – Bir öğe seçebilir yükleyebilirsiniz.
  • OneDrive for Business’ın dosya düzeyinde geri yüklenmesi– dosya veya klasörleri istediğiniz zaman geri yükleyebilirsiniz.
  • SharePoint Online Restore– tek tek veya tam öğe restore özelliği bulunmaktadır.
  • Sınırsız saklama süresi– yedeklemeler posta kutusunun kullanım ömrü boyunca ve veriler sınırsız süre yedeklenir. Aboneliği durdurursanız, veriler silinir.
  • Şifreleme– verileri AES 256 bit şifreleme ile korunur. authentication user interaction (abonelik yönetimi ve yedeklenmiş verilere erişim) TLS şifreli üzerinden çalışmaktadır.
  • Posta kutusu başına fiyatlandırma– Birden fazla kullanıcı tarafından kullanılan tek bir posta kutunuzun olduğu bir durum olabilir. Bu durumda, sadece tek bir posta kutusu ödeme yöntemi bulunmakta.

Resim-1

Nasıl test edilir? Office 365 hesabına kaydolun. Yedekler otomatik olarak alınır ve Altaro’nın Azure altyapısına kaydedilir. Test edebileceğiniz 30 günlük deneme süreniz var.

Fiyatlandırma? kullanıcı başınadır. Kullanıcı, yedeklenmiş bir Posta Kutusu, Paylaşılan Posta Kutusu, OneDrive Hesabı veya Paylaşılan OneDrive Hesabıdır. Bunların her biri bir kullanıcı lisansı gerektirir.

Tek bir kullanıcının hem Posta Kutusu hem de OneDrive yedeklemesi varsa, bu faturalandırılabilir bir kullanıcı olarak sayılır.SharePoint Site Document libraries, OneDrive yedeklemeleri bu kuruluş için etkin olduğu sürece ücretsiz yedeklenir.Bir posta kutusu birden fazla kullanıcı tarafından kullanılıyorsa, ücret, kendisine erişimi olan kişi sayısından ziyade posta kutusu içindir. Her şeyden önce, resmi web sitesine kayıt olmak gerekir. Bunu yapmak için, tüm zorunlu alanları doldurmanız, anlaşma şartlarını okumanız ve kabul etmeniz gerekir. betandreas tr Android ve iOS işletim sistemindeki akıllı telefonlar için programlar yalnızca hareketlilik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda trafikten tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda resmi web sitesini engelleme sorununu da çözer.

Hesabımı istediğim zaman silebilir miyim? Süresi dolduktan sonra yenileme veya yenileme seçeneği ile bir veya biden fazla yıllık abonelik alabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Serkan DURAN