Serkan DURAN IT Blog

NAKIVO Backup & Replication v10.2

26.01.2021
1.319
NAKIVO Backup & Replication v10.2

Nakivo, yeni çıkan her sürümünü yazıp yayınlıyorum neden diyenler için  kısaca özetliyim  sanal, fiziksel, bulut ve SaaS ortamlarında iş verilerinin korunması için hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı bir çözümü olma sebebidir.Yazılım, yedekleme performansını artırmak, güvenilirliği artırmak ve kurtarma işlemlerini otomatikleştirmek için çok çeşitli gelişmiş özellikler sunarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

 

NAKIVO, kendisini yedekleme ve site kurtarma çözümünü sunmaya adamış ABD merkezli bir şirkettir. 5 yıldızlı çevrimiçi topluluk incelemeleri, destek hizmetlerinde % 98 müşteri memnuniyeti ve dünya çapında 16.000’den fazla ücretli müşteriyle NAKIVO, sanal, fiziksel, bulut ve SaaS ortamları için benzeri görülmemiş düzeyde koruma sağlar.

 

Nakivo, yedekleme ürünün geliştirmeye devam ediyor,  Microsoft 365 veri korumasını genişlettiği gibi Amazon S3’te depolanan yedeklemeler için fidye yazılımlarına karşı koruma ekledi ve  Nakivo Backup & Replication 10.2 piyasaya sürüldü.

V10.2’deki Yenilikler Neler?

 

  • SharePoint Online Backup
  • Ransomware Protection with Amazon S3 Object Lock
  • Tenant Resource Allocation

 

SharePoint Online Yedekleme

SharePoint Online Yedekleme

Exchange Online posta kutuları ve OneDrive for Business dosyalarına ek olarak NAKIVO Backup & Replication artık SharePoint Online sitelerinin artımlı, şirket içi yedeklerini oluşturmanıza izin veriyor.Veriler kaybolur veya silinirse, belge kitaplıklarını ve listeleri anında orijinal veya özel bir konuma kurtarın.Uyumluluk ve e-keşif amacıyla Microsoft 365 yedeklemelerinde ihtiyacınız olan öğeleri kolayca geri dönebilirsiniz.

Amazon S3 Object Lock ile Fidye Yazılımı Koruması

Amazon S3 Object Lock ile Fidye Yazılımı Koruması

Amazon S3 Nesne Kilit işlevselliği, Yönetici haklarına sahip kullanıcılar da dahil olmak üzere, belirtilen süre boyunca hiç kimse verileri silemez veya değiştiremez.The write-once-read-many (WORM) modeli, yedekleme verilerinizin silinmesine, üzerine yazılmasına veya şifrelenmesine karşı korur ve yönetişim ve uyumluluk standartlarını karşılamanıza yardımcı olur.

Tenant Resource Allocation

Tenant Kaynak Tahsisi

Multi tenant ortamlarda çalışan BT yöneticilerinin bir veri koruma altyapısında bulunan kaynakları etkin bir şekilde yönetmesine olanak tanır.Artık host bilgisayarlar, clusterla, VM’ler, Yedekleme storage ve Transporter’lar, çeşitli MSP istemci şirketleri veya aynı kuruluşun farklı departmanları gibi bireysel tenant’lar atayabilirler. All 1xbet promotional code offers come together with very important terms and conditions that are crucial for redeeming them. We have listed some of the most important ones for taking advantage of the promo code 1xbet welcome offer below. However, make sure to visit the brand’s website and find all the T&Cs there.Yes 1xbet is legal in India though, we have to say that both betting and gambling are illegal in this country. However, online betting is not regulated by law. For this reason, many offshore operators offer their services to Indian players. So just use the 1xbet code for registration and start betting.

 

Nakivo Backup & Replication v10.2 hakkında daha detay bilgi almak için resmi sitesine erişerebilirsiniz. Nakivo Backup & Replication’ı her zaman  ücretsiz olarak deneyebileceğinizi unutmayın. Dilerseniz, herhangi bir yükümlülük altına girmeden demo talebinde bulunabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Serkan DURAN