Serkan DURAN IT Blog

Meet the NAKIVO at VMworld US 2019 in San Francisco!

26.08.2019
1.201
Meet the NAKIVO at VMworld US 2019 in San Francisco!

 

 

 

NAKIVO ekibi sizi Amerika’daki en büyük bulut bilişim etkinliklerinden biri olan VMworld US 2019’da görmekten büyük bir heyecan duyuyor. 5.000 sponsoru ve aynı zamanda katılımcılardan 5.000’i temsil eden 21.000’den fazla katılımcının San Francisco’ya gelmesi bekleniyor. Bütün dünyada.En iyi VMware ve endüstri uzmanlarıyla tanışma, en son konuları ve trendleri tartışma, 86’dan fazla ülkeden gelen arkadaşlarla ağ kurma ve yaklaşımınızı sanallaştırma ve bulut bilişime nasıl dönüştüreceğinizi öğrenme imkanı sunuyor.NAKIVO ekibi de orada olacak ve bu deneyimlerini bizler ile paylaşacaklar.

25- 29 Ağustos tarihleri ​​arasında, # 1869 numaralı stantta ve NAKIVO Backup & Replication özelliklerini, en son sürümü NAKIVO Backup & Replication v9.0, çözümünün veri koruma özelliklerini başarıyla genişletti:

Resim-1

  • Fiziksel tabanlı Windows Sunucularının görüntü tabanlı, uygulamaya duyarlı, artımlı yedeklemelerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ürün, upgrade ortamları korumanıza izin veren tamamen Microsoft Hyper-V 2019’u destekler.
  •  NAKIVO yeni sürümü v9.0, gelişmiş veri tekilleştirme ile kurumsal düzeyde veri koruması sağlayabilen NEC HYDRAstor için NAKIVO Veri Koruma Çözümünü sundu.
  • Yeni eklenen P2V işlevselliği ile, fiziksel Windows Sunucularının VMware ve Hyper-V VM’lere yedeklerini güvenli ve güvenilir bir şekilde kurtarabilirsiniz.

Bu fırsatı kaçırmamak için- San Francisco’daki 1869 numaralı standımızda bizi ziyaret edin!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Serkan DURAN