Serkan DURAN IT Blog

Nakivo Backup and Replication – V10.3 Beta’daki Yenilikler

10.04.2021
1.239
Nakivo Backup and Replication – V10.3 Beta’daki Yenilikler

 

NAKIVO, verileri yedekleme ve site kurtarma çözümünü sunmaya adanmış ABD merkezli bir şirkettir. Teknoloji şirketleri arasında hızlı büyüme özelliği nede sahip olması, 5 yıldızlı çevrimiçi topluluk incelemeleri, destekli % 98 müşteri memnuniyeti ve dünya çapında 17.000’den fazla ücretli müşteriyle NAKIVO, sanal, fiziksel, bulut ve SaaS ortamları için benzeri görülmemiş düzeyde bir koruma sağlar.Nakivonun son bir kaç yıl içerisinde bünyesine kattığı özellikleri baktığınız ne hızlı ve doğru paralelde ilerlediğini anlayacaksınız bu yazımda Beta sürümü olan geçtiğimiz günlerde yayınlanan V 10.3 sürümünü inceleyeceğiz.

 

  • Microsoft 365 Kişileri ve Takvimleri için Yedekleme
  • VMware Cloud Director Yedeklemesi
  • Depolama Snapshot’larından Yedekleme
  • Direct Connect

amazon-kart

 

Nakivo ile amazon gift card indirimi kazanmak için tıklayınız.

 

  • Microsoft 365 Kişileri ve Takvimleri için Yedekleme

365 kyankalarınızı güvenli ve erişilebilir durumda tutmak için Exchange Online kişilerini ve takvimlerini posta kutusu klasörlerinizle birlikte yedekleyin.Microsoft 365 şirket hesabındaki kişileri ve takvim öğelerini orijinal veya farklı bir posta kutusuna kurtarabilirsiniz.

 

  • VMware Cloud Director Yedeklemesi

VApps, bağımsız VM’ler ve vApp meta verileri dahil olmak üzere VMware vCloud Director nesnelerini yedekleyin ve kurtarın ve bunları vCloud Director hiyerarşisine geri yükleyin.

 

  • Depolama Snapshot’larından Yedekleme

Üretim ortamındaki yükü azaltmak için, bir HPE 3PAR depolama cihazında barındırılan VMware VM’lerinizi normal sanal makine snapshot’ları yerine depolama snapshot’larından yedekleyin.

 

  • Doğrudan bağlantı

Çözümün çok kiracılı bir dağıtım özelliği ile, herhangi bir VPN bağlantısı kurmak zorunda kalmadan, doğrudan tek bir bağlantı noktası ile  tenant uzak kaynaklarına güvenli bir bağlantı kurun.

 

 

Nakivo ukraine

 

NAKIVO Backup & Replication, sanal, fiziksel, bulut ve SaaS ortamlarında verilerinin korunması için hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı bir çözümdür.Yazılım, yedekleme performansını artırmak, güvenilirliği artırmak ve kurtarma işlemlerini otomatikleştirmek için çok çeşitli gelişmiş özellikler sunarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Serkan DURAN