Serkan DURAN IT Blog

Vembu BDR Suite- Free Edition 10 VM için Backup Özelliği

07.10.2019
1.419
Vembu BDR Suite- Free Edition 10 VM için Backup Özelliği

 

Günümüzde yoğun olarak birçok kuruluş sanallaştırma platformlarından faydalanmakta, altyapınızda kritik VM’lerinizi güvenli kılmak istersiniz. Vembu, VMware , Hyper-V ve fiziksel sunucular / workstation dahil olmak üzere sanallaştırılmış ortamları korumak için mükemmel bir tercih olabilir. Vembu, düşük maliyetli bir çözüm yanı sıra mükemmel işlevsellik içeriyor, Vembu sanal ve fiziksel iş yüklerini korumak için küçük işletmelere yönelik ücretsiz özelliğini nasıl geliştirildiğini görmek için Vembu BDR Suite Ücretsiz Sürüm Sınırsız Özellikler’e 10 VM bakalım.

Vembu BDR Suite Free Edition Sınırsız Özellikler 10 VM

Vembu hakkında gerçekten sevdiğim şeylerden biri, müşteri topluluklarını ve gerçek iş gereksinimlerini dinlemeye istekli olmaları. Topluma ve müşterilerinin ürünlerinde ve çözümlerinde ne görmek istediklerini sürekli olarak geliştiriyor olmasıdır.

Birçok veri koruma çözümü son derece pahalıdır. Vembu, kurumsal düzeyde ücretsiz özellikler sağlayan Vembu BDR Suite Ücretsiz Sürüm’ünde kullanabilirsiniz.

Vembu BDR Suite Free Edition Free BDR Suite ürünüyle birlikte sunulan önceki 3 VM’nin aksine, 10 VM için tam özellikler içereceğini, yeni sürümü Vembu BDR Suite 4.0.2 sürümüyle birlikte.


Resim-1

Vembu BDR Suite Free Edition’ın diğer özellikleri nelerdir?

  • Unlimited VM Yedekleme- 10 VM için tam özellikler
  • Sınırsız Fiziksel Windows Server yedekleri
  • Sınırsız Windows ve Mac workstation Yedekleme

Unlimited Yedeklemeye Dahil Olan Özellikler;

Vembu çözümünde sunulan sınırsız yedeklemede hangi özellikler bulunur? Kurumsal özelliklerin tümü, aşağıdaki özellikler dahil olmak üzere (10) VM için kullanılabilir:

  • Agentless VM Backup– Merkezi bir yönetim düzleminden çok sayıda VM’yi yedeklemenizi sağlayan hypervisor düzeyinde VM’lerle etkileşim kurmanızı sağlar.
  • Continuous Data Protection (15 dak. RPO)– Sürekli veri koruma özelliğine sahip olmak, kuruluşların sahip olmak istedikleri bir özellik haline geliyor. Bu bir felaket durumunda mümkün olduğunca az veri kaybıyla sonuçlanır
  • CBT based incremental backup– Değişen blok takibi, yedekleme alanını ve her değişiklik yinelemesinde tam veri kopyaları yerine artımlı değişiklikleri yedek depoya kopyalama zamanını önemli ölçüde azaltır
  • Application-aware backups– Microsoft SQL Server, Exchange Server ve Active Directory gibi kritik iş uygulamalarını koruyun
  • Quick VM Recovery (RTO<15 mins)– Verileri restore süresi olmadan, VM’yi olabildiğince hızlı bir şekilde çalıştırmak ve çalıştırmak için doğrudan yedek depolama alanınızdan bir VM başlatın.
  • Granularly recover Files & Application items -kapsamlı bir şekilde kurtarma- Tek bir dosya için tam VM’leri kurtarmanız gerekmez. Yalnızca veri kurtarma süresinde muazzam tasarruf sağlayan ve verimliliği artıran yedeklemeden ihtiyacınız olan verileri kurtarın.

Vembu BDR Suite Free Kullanım;

Vembu’nun Enterprise sürümünü tam özellikli 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Daha sonra Standart veya Enterprise’a geçiş yapabilirsiniz. Bununla birlikte, 30 günlük deneme süresinden sonra, Standart veya Enterprise ile devam etmeyi seçerseniz, herhangi bir zorlukla karşılaşmadan ücretsiz sürüme dönebilirsiniz.

Sonuç

Vembu BDR Suite Free, kritik iş yüklerini yedekleme arayan küçük işletmeler için mükemmel bir seçenek yakında gelecek olan Vembu BDR Suite 4.0.2 sürümü hakkında daha fazla bilgi için takip etmeye devam edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Serkan DURAN