Serkan DURAN IT Blog

Microsoft, Mover Satın Aldı

22.10.2019
1.537
Microsoft, Mover Satın Aldı

Microsoft, Cloud files taşımacılığında uzmanlaşmış bir şirket olan Mover’i satın aldığını duyurdu . Mover, Box, Dropbox, Google Drive gibi çok çeşitli cloud hizmetlerini desteklediği ve content’leri Microsoft 365’e aktarmayı daha da kolaylaştıracak gibi görünüyor.

Microsoft’un geçiş işlemini kolaylaştırmak için tasarlanan FastTrack dahil çeşitli programları aslında bulunuyor, Mover’in teknolojisinin gelecekteki çevrimiçi hizmetlerde daha fazla self servis seçeneklerinin yanı sıra mevcut araçlarına entegre olacağını söyledi.

Blog yayınını kaleme alan Jeff Teper’a göre, Microsoft’un cloud geçişi mümkün olduğunca sorunsuz ve düşük maliyetli hale getirmek. Mover teknolojisi bu hedefte doğru bir adım daha atılmasına yardımcı olacak ve diğer cloud hizmetlerini daha da kolaylaştıracak. xxx

Microsoft’un en büyük IT Pro konferansı, Microsoft’un bu etkinlikte Mover entegrasyonu ve Microsoft tarafından sunulan migration hizmetlerine gelen yeni yetenekler hakkında daha fazla bilgi paylaşacağını bilgisi verildi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Serkan DURAN