Serkan DURAN IT Blog

NAKIVO Backup & Replication v10.10: VMware için Gerçek Zamanlı ReplikasyonBeta

11.10.2023
672
NAKIVO Backup & Replication v10.10: VMware için Gerçek Zamanlı ReplikasyonBeta

En son NAKIVO Backup & Replication v10.10 Beta şu anda test edilmek üzere kullanılabilir durumda. Bu, daha büyük kurtarma hedefleri için Real-Time ReplicationBETA’nın VMware için tanıtıldığı önemli bir sürüm.

 

Yeni işlevi denemek ve geri bildiriminizi paylaşmak için Beta Programımıza katılabilir ve geri bildiriminiz karşılığında 30 dolarlık bir Amazon eGift Kartı kazanabilirsiniz. Görüşleriniz, ürünümüzü geliştirmemize ve en iyi ürünü sunmamıza yardımcı olur.

 

 

VMware için Real-Time ReplicationBETA NAKIVO Backup & Replication v10.10 beta sürümüyle, çözümdeki mevcut felaket kurtarma özelliklerini kullanarak daha kısa RPO’lar ve sıkı RTO’lar sunmak için çalışıyoruz. Real-Time ReplicationBETA ile VMware vSphere VM’lerinin gerçek zamanlı kopyalarını ikincil bir felaket kurtarma konumunda oluşturabilirsiniz, böylece iş yüklerini neredeyse hiç veri kaybı olmadan kurtarabilirsiniz.

Sistemlerin kullanılabilirliği ve verilere erişilebilirliği için gereksinimler her geçen gün daha da fazla artmaktadır. Birçok organizasyon için kesintisiz çalışma süresi kritiktir. Bu organizasyonlar, olaylardan hemen sonra sadece dakikalar, hatta saniyeler sonra kaldıkları yerden devam etmelerine izin veren araçlara ihtiyaç duyarlar – ransomware saldırısı, sistem hatası veya diğer türdeki kazalar olsun.

Sanal makinelerin replikasyonu, iş yüklerinin hızlı bir şekilde kurtarılmasını sağlamak için geniş bir şekilde kullanılmaktadır. Bu, kritik sistemlerin yüksek kullanılabilirliğini korumaya yardımcı olur ve ciddi olayların karşısında işletme direncini sağlar. NAKIVO Backup & Replication, zaten replikasyon, otomatik felaketten kurtarma ve DR düzenlemesi ve otomasyonu için Site Kurtarma gibi yerleşik felaket kurtarma özellikleri sunar. Bu özellikler, VM’leri ikincil bir siteye devre dışı bırakmanıza izin vererek kısa kurtarma sürelerini (RTO’lar) sağlar.

Real-Time ReplicationBETA, kaynak VMware vSphere VM’lerinden sürekli olarak değişiklikleri yapılırken kopyalayarak, ikincil sitenizdeki replika VM’lerinin RPO’sunu 1 saniye kadar düşük tutacak şekilde her zaman güncel olduğunu sağlar.

Bu işlev, otomatik düşük gecikmeli devre dışı bırakma yoluyla iş sürekliliğini artırmayı ve felaketler veya ransomware saldırıları sırasında sorunsuz kurtarmayı garanti ederek IT direncini güçlendirmeyi amaçlayan organizasyonlar için vazgeçilmezdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Serkan DURAN