Serkan DURAN IT Blog

Altaro Backup Lisanslama Modelleri

07.07.2020
1.067
Altaro Backup Lisanslama Modelleri

 

 

 

 

 

 

Altaro VM Yedekleme lisansı satın almayı düşünüyorsanız, seçim yapabileceğiniz farklı ücretli sürümler bulunmaktadır:

 

 

 

Standart Sürüm Host makine başına 595 ABD doları- host makine başına 5 VM yedekleyin ve Site dışı yedeklemeler gibi özellikler- 1 yıllık SMA içermektedir.

 

Sınırsız Sürüm Host bilgisayar başına 695 $- Host bilgisayar başına sınırsız sanal makine yedekleme ve cluster desteği, Exchange öğe düzeyinde geri yükleme ve daha fazlası dahil tüm özelliklere erişim- 1 yıllık SMA içermektedir.

 

Sınırsız Plus Sürümü sunucu başına 875 $- Bulut Yönetim Konsolu’na (çevrimiçi merkezi uzaktan yönetim platformu), WAN Optimize Edilmiş replication, Sınırsız Sürüm’de sunulan üst işlevlere erişim. – 1 yıllık SMA içermektedir. İlk yıldan sonra SMA yenilemesi, başlangıç ​​lisans maliyetinin%25’ine denk gelmektedir. Daha sonra yenilemek yerine Altaro VM Yedekleme Lisansınızı satın aldığınızda SMA’yı önceden satın almanın %40 daha ucuz olduğunu hatırlatmamın faydası olacaktır

 

Birden fazla host bilgisayar için fiyatınızı burada hesaplayabilirsiniz.

 

Altaro lisansı nasıl satın alınır?

 

Yerel bir BT satıcısına veya servis sağlayıcısına başvurabilir veya doğrudan Altaro’dan satın alabilirsiniz.

 

 

Ücretsiz versiyon

 

30 günlük deneme sürümünü, mikro işletmelere yardım etme yöntemi olan Altaro VM Yedeklemenin Ücretsiz Sürümünü sınırsız 2 VM için ücretsiz olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz. Ücretsiz Sürüm için Altaro’dan lisans anahtarı istemeniz gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Serkan DURAN