Serkan DURAN IT Blog

Download NAKIVO Backup & Replication v10 Beta Sürümü Yayınlandı

21.06.2020
1.058
Download NAKIVO Backup & Replication v10 Beta Sürümü Yayınlandı

NAKIVO Backup & Replication, VMware, Hyper-V ve AWS ortamlarını korumanız için önde gelen bir yedekleme çözümüdür.Kullanım kolaylığını gelişmiş özelliklerle birleştiren NAKIVO Backup & Replication, VM yedekleme performansını artırabilir, güvenilirliği artırabilir, kurtarmayı hızlandırabilir ve bütçenizi korumanıza yardımcı olabilir.Görmek inanmaktır.30 dakikalık canlı bir demo ile NAKIVO’nun yeteneklerine canlı şahit olabilirsiniz.

Nakivo Backup & Replication Ücretsiz Sürümünü indirebilirsiniz.

Nakivo’nun Temel Avantajlar:

Hızlı DağıtımHızlı Dağıtım
Daha Küçük Yedekleme BoyutuDaha Küçük Yedekleme Boyutu
Garantili KurtarmaGaranti Veri Kurtarma 
Daha Yüksek Yedekleme HızıDaha Yüksek Yedekleme hızı
Tam VM KorumasıTam VM Koruması
Anında KurtarmaAnında Kurtarma

 

Nakivo Backup & Replication v10 Beta Sürümündeki Yenilikler Nelerdir? 

VSphere 7 desteği

NAKIVO  VMware’in sunucu sanallaştırma platformunun en son sürümü olan vSphere 7’de çalışan VM’ler için backup ve replication desteklemektedir.

Wasabi Yedekleme

VM’lerin ve fiziksel sunucuların yedeklerini ve yedek kopyalarını uygun fiyatlı ve esnek bulut depolama hizmeti olan Wasabi’ye taşıyın ve ihtiyaç duyduğunuzda VM’leri, tek tek dosyaları ve uygulama nesnelerini kolayca geri yükleyin.

Dosya Sistemi Dizine Ekleme

VM yedeklemenizdeki dosya ve klasörlerin bir dizinini oluşturmak ve kurtarmanız gereken öğeleri bulmayı kolaylaştırmak için Dosya Sistemi Dizine Ekleme’yi etkinleştirin.Kurtarma için bir öğe aramak ve bulmak için Global Arama özelliğini kullanabilirsiniz

Linux  Yedekleme

Ubuntu 18.04 ve 20.04 çalıştıran Linux iş istasyonlarının uygulamaya duyarlı, artımlı yedeklemelerini gerçekleştirin.Tüm iş istasyonlarını hızlıca kurtarın veya tek tek dosyaları ve nesneleri doğrudan sıkıştırılmış ve tekilleştirilen yedeklemelerden geri yükleyin.

Tam P2V Kurtarma

Fiziksel makineleri yedeklemelerden VMware VM’lerine kurtarın veya fizikselden sanala geçiş gerçekleştirebilirsiniz.P2V kurtarma, üretim ortamlarına hazır fiziksel makinelerin sanal kopyalarını oluşturur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2019 Serkan DURAN